Şehirler Antalya

Portalda Bulanan Ürünler

Citrus reshni

Kleopatra mandarini

Kloepatra mandarini bir turunçgil anacıdır. Bu yüzden meyveleri küçük ve ekşidir. Meyvelerini uzun süre üzerinde tutar. 70 cm den aşılanıp taçlandırılmıştır.. Tohumdan aşıya kendi üretimimizdir. Torf'a dikili ve meyvelidir. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Citrus aurantifolia

Lime

Lime ağaçlarımız 70 cm den aşılanıp taçlandırılmıştır.. Tohumdan aşıya kendi üretimimizdir. Torf'a dikili ve meyvelidir. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Citrus fortunella

Kumkuat,Kamkat

Ağaçlar 90 cm den taçlanmış. Tohumdan aşıya kendi üretimimizdir. Torf'a dikilidir. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Citrus fortunella

Kumkuat,Kamkat

Ağaçlar 60 cm den taçlanmış. Tohumdan aşıya kendi üretimimizdir. Torf'a dikilidir. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Ficus nitida 'Retusa'

Kauçuk

Ficus nitida Akdeniz iklimine uygun her daim yeşil ve yaprak dökmeyen şık bir bitkidir.  Silindirik formu ile çit bitkisi olarak da kullanılır.

Jacaranda mimosifolia

Jakaranda

Jacaranda mimosifolia Akdeniz iklimine uygun mor çiçek açan ve hızlı büyüyen bir gölge ağacıdır. Ağaçlar  220 cm den taçlanmış. Kendi üretimimizdir. Torf a dikili ihracata uygundur. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Citrus hystrix

Lime

Citrus hystrix - Kaffir Lime Ağaçlar 70 cm den taçlanmış. Tohumdan aşıya kendi üretimimizdir. Torf'a dikilidir. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Ficus nitida

Kauçuk

Çit bitkisi olarak kullanılmak amaçlı terbiye edilmiş Ficus nitida. Akdeniz iklimine uygun.  Her daim yeşil ve yaprak dökmez.  Torf a dikilidir ihracata uygundur.

Ficus nitida 'Retusa'

Kauçuk

Ficus nitida akdeniz iklimine uygun her daim yeşil yaprak dökmeyen gölge ağacıdır. Ağaçlar  220 cm den taçlanmış. Kendi üretimimizdir. Torf a dikili ihracata uygundur. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.

Ficus australis

Avustralya Kauçuğu

Ficus australis akdeniz iklimine uygun her daim yeşil yaprak dökmeyen gölge ağacıdır. Ağaçlar  220 cm den taçlanmış. Kendi üretimimizdir. Torf a dikili ihracata uygundur. Güncel fiyat ve stok bilgisi için lütfen iletişime geçin.