Yeni Müşteriler, Yeni Kazançlar

  • 1 Ocak 2020

Firmamız, 2004 yılından bu yana peyzaj çalışmalarında kullanılan süs bitkilerinin üretimi alanında faaliyet gösteriyor. 40’a yakın çalı türünde süs bitkisi üretimi yapıyoruz.

Ürünlerimiz topraksız üretiliyor. Ürünlerimiz de torf, cocopeat ve perlit kullanıyoruz. Yüksek kalitede Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz.

Yılda 2 milyon adet fide üretiyoruz.

Firmada 2014 yılından beri üretim sorumlusu olarak görev yapıyorum. Ziraat mühendisiyim, branşım bitki koruma.

SÜSBİR PortaL’ı kurulduğundan beri kullanıyoruz. Portal üzerinden birkaç iş bağlantımız oldu. Bizi Portal üzerinden bulan bir firma sonrasında direk bizle iletişime geçti. Firmaya Sarcococca bitkisi satışı gerçekleştirdik. Kendilerine bitkiyi kargo ile ulaştırdık. Bu ticaretle, hem Portal sayesinde bir satış gerçekleştirdik hem de firma sorumlusuyla tanışmış ve yeni bir kontak kurmuş olduk.

SÜSBİR Portal’ı herkese tavsiye ediyorum. Portal kullanımıyla ilgili yaşadığımız en küçük sorunda bile teknik destek ekibi hızlıca bizle iletişime geçerek sorunlarımızı giderip, Portal’dan daha iyi yararlanmamız için çalışmalar yapıyorlar.

Önümüzdeki dönemde Portal’ın dış pazara açılmasıyla, iç ticaretin yanında ihracatın da artacağına, bitkilerimizi SÜSBİR Portal ile herkese ulaştıracağımıza inanıyoruz.

Banu Coşgun Üstel / Ziraat Mühendisi